Pig & Hen helpt je graag bij het vinden van het perfecte, persoonlijke en handgemaakte cadeau voor je vriend, partner, man, (groot)vader of een andere belangrijke persoon in je leven. Natuurlijk helpen we je ook graag met inspiratie voor je eigen verlanglijstje.
Het is weer het seizoen van geven! De straten worden verlicht, we genieten van gezellige avonden, warme dekens, warme chocolademelk en die ene bekende vraag: “Wat geef ik mijn dierbaren dit jaar cadeau?”
Cadeaus kopen is zoveel meer dan alleen winkelen. Het is een moment om stil te staan bij iemand, zijn persoonlijkheid en de dingen die hem laten glimlachen. Of een cadeau nu groot of klein is, de magie zit in de betekenis erachter. Het perfecte cadeau wordt niet bepaald door de grootte of de prijs, maar door het gevoel dat het overbrengt. Een gebaar dat zegt: *Ik waardeer je. Dit heb ik speciaal voor jou uitgekozen.”
De mooiste cadeaus zitten vaak in de kleinste doosjes
Omdat de meest betekenisvolle cadeaus niet groot hoeven te zijn, draait alles om aandacht en intentie. Ben je op zoek naar een cadeau waarbij je je geen zorgen hoeft te maken over de maat en dat gegarandeerd in de smaak valt bij een Pig & Hen-liefhebber? Dan is de Brontide 4 mm Adjustable Nagoya een perfecte keuze.
Onze bestseller Nagoya bevat edelstenen met een bijzondere betekenis: Green Spot staat voor groei, Jade voor geluk, Black Agate voor stabiliteit en Tiger Eye voor zelfvertrouwen. Een sieraad dat je met recht het cadeau van geluk kunt noemen.
Bestseller blauwe set
Op zoek naar een tijdloze set? Dan is onze bestverkochte combinatie van de Vicious Vik Navy Silver en de Brontide 4 mm Adjustable Okinawa precies wat je zoekt.
Deze set combineert onze kenmerkende touwarmband met de Brontide Okinawa, waarin de Lapis Lazuli-steen centraal staat. Deze edelsteen symboliseert wijsheid en maakt van deze combinatie een betekenisvol cadeau met een verfijnde uitstraling.
Bij Pig & Hen zijn we groot fan van het combineren van sieraden, en deze set is de perfecte manier om daarmee te beginnen. Maak de look compleet door de set te combineren met de Signet Ring 7 mm Lapis Lazuli voor een stijlvol en harmonieus geheel.
Het sieraad dat een herinnering wordt
Sieraden zijn de perfecte keuze wanneer je op zoek bent naar een cadeau voor het leven. Het is een geschenk met betekenis: je kiest een sieraad dat persoonlijk is en perfect past bij degene aan wie je het geeft.
Een sieraad draag je altijd met je mee en wordt daardoor een tastbare herinnering. Elke keer dat je het ziet of draagt, brengt het je terug naar een bijzonder moment. Bovendien is het een cadeau dat past bij elke gelegenheid, of het nu gaat om een verjaardag, de feestdagen of een jubileum.
Waar geluk en karakter samenkomen
De meest geliefde edelsteen van allemaal: Tiger Eye. Een steen die staat voor bescherming en aarding en die harmonie en stabiliteit brengt in het dagelijks leven.
De Brontide Necklace vormt de perfecte aanvulling op onze Brontide-armbanden. Vervaardigd met betekenisvolle edelstenen heeft dit ontwerp een verfijnde uitstraling en is het ideaal voor iedereen die houdt van subtiele elegantie.